درباره ما

شرکت بهنام صنعت مهر پارسیان با برند تجاری بسا/BESA با در اولویت قراردادن کیفیت، مجموعه ای را ایجاد نموده است تا مهندسین مشاورین، طراحان، مجریان و کشاورزان محترم بتوانند با داشتن اطمینان خاطر تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین برندها تهیه و استفاده نمایند. این شرکت با تلاش در ارائه محصولاتی از شرکت های معتبر جهان و همچنین بهترین تولید کنندگان داخلی توانسته بهترین محصولات را در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهد. علاوه بر این شرکت ما با ورود به عرصه تولید نیز توانسته نقش آفرین بوده و کلیه محصولات مورد نیاز عرصه کشاورزی اعم از لوازم آبیاری، کود و سم، بذر و نهاده و همچنین تجهیزات و ابزار آلات کشاورزی و باغبانی با برند بسا در اختیار مصرف کنندگان عزیز بگذارد. ما با ارائه محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب به کلیه مصرف کنندگان اعم از کشاورزان، صنعت گران، مهندسین و طراحان و مجریان صنعت آب سعی در رونق اقتصادی کشورمان داریم.

در همین راستا پس از چند سال فعالیت فروش بر آن شدیم تا با انقلاب کسب و کار های مجازی در کشور عزیزمان همراه شده و سایت فروش اینترنتی شرکت بسا/BESA را با نام بسا مارکت-BESAMARKET راه اندازی کنیم. تا علاوه بر تسهیل در خرید برای مشتریان قدیم بتوانیم مشتریان جدیدی در این زمینه پیدا کنیم.

در فروشگاه اینترنتی سعی کردیم تا با قرار دادن محصولاتی با مصرف عموم در سبد کالایی، این سایت را فروشگاهی کاربردی برای کلیه هموطنان عزیز ساخته باشیم. امروزه اکثر مردم جهان به اهمیت پرورش و نگهداری گل و گیاه در محیط های زندگی و کار خود پی برده اند. از این رو در تلاش هستیم با ارائه محصولاتی در این جهت به این امر کمک کنیم و بتوانیم با راهنمایی ها و هم فکری هایمان محیط های مذکور را فراهم آوریم.

باشد که با حمایت و توجه شما عزیزان بتوانیم گامی محکم و استوار همچون گذشته در زمینه کسب و کار های اینترنتی برداریم.